Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Herlev IF
Grantoften IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Herlev IF
Stenløse BK
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:30
IF Bytoften (1)
Bagsværd BK (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:30
IF Skjold Birkerød (1)
IF Skjold Birkerød (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:30
Bagsværd BK (2)
Allerød Fodbold Klub (5)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:30
Farum BK (2)
IF Skjold Birkerød (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:50
B. 82, Virum (2)
Herlev IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:50
IF Bytoften (2)
Bagsværd BK (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:50
Allerød Fodbold Klub (4)
Farum BK (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:50
Herlev IF (1)
B. 82, Virum (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:10
Bagsværd BK (1)
IF Skjold Birkerød (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:10
IF Skjold Birkerød (2)
B. 82, Virum (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:10
Allerød Fodbold Klub (5)
Farum BK (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:10
IF Skjold Birkerød (3)
Allerød Fodbold Klub (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
B. 82, Virum (1)
IF Bytoften (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Herlev IF (2)
IF Bytoften (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Bagsværd BK (2)
Farum BK (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Farum BK (1)
Herlev IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:50
B. 82, Virum (2)
IF Bytoften (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:50
Allerød Fodbold Klub (5)
IF Skjold Birkerød (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:50
IF Bytoften (1)
IF Skjold Birkerød (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:50
Bagsværd BK (1)
IF Skjold Birkerød (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:10
Allerød Fodbold Klub (4)
Herlev IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:10
Farum BK (1)
B. 82, Virum (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:10
Farum BK (2)
Herlev IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:10
B. 82, Virum (2)
Bagsværd BK (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
IF Skjold Birkerød (2)
Herlev IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
IF Bytoften (2)
Allerød Fodbold Klub (5)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
Bagsværd BK (1)
Farum BK (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
IF Bytoften (1)
Allerød Fodbold Klub (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:50
IF Skjold Birkerød (1)
Herlev IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:50
IF Skjold Birkerød (3)
B. 82, Virum (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Herlev IF
Brede IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
BK Avarta
BFC Lundegården
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Herlev IF
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
FC Holte
Orient GI
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Nivå-Kokkedal FK
BK Avarta
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
IF Skjold Birkerød
FC Holte
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
BFC Lundegården
Herlev IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Orient GI
Nivå-Kokkedal FK
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
BK Avarta
Herlev IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
FC Holte
Nivå-Kokkedal FK
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
BFC Lundegården
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Herlev IF
Orient GI
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
FC Holte
BK Avarta
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
IF Skjold Birkerød
Orient GI
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Nivå-Kokkedal FK
BFC Lundegården
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:00
Herlev IF
Ejby IF 1968
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Herlev IF
Oversidder
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Herlev IF
Albertslund IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Herlev IF
BSF (1)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Herlev IF
Roskilde Boldklub
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
|